1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новини факультету

Відеоролик «ФКІТ очима студентів»

Відеоролик «ФКІТ очима студентів»

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

Детальніше: Відеоролик «ФКІТ очима студентів»


Віртуальна екскурсія навчальним корпусом №6

Віртуальна екскурсія навчальним корпусом №6

Плануєш вступати на факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету? Пропонуємо віртуальну можливість прогулятися коридорами начального корпусу №6 (вул. Чехова, 8, м. Тернопіль), ознайомитися з аудиторіями, їх оснащенням та на мить відчути себе студентом вже сьогодні.

 
 

IT-компанія JSSolutions повідомляє про розвиток компанії під новим брендом Apiko

IT-компанія JSSolutions повідомляє про розвиток компанії під новим брендом Apiko

Вінстон Черчілль стверджував, що вдосконалюватися – значить мінятися, а бути досконалим – означає змінюватися часто. Початок нового року - чи не найкращий час для змін, постановки нових цілей та побудови амбітних планів. Так, компанія JSSolutions з радістю повідомляє про зміну свого бренду.

Компанія JSSolutions стає Apiko. В Новий Рік - з новими цілями та до нових висот! Причиною ребрендингу є мета вийти на новий рівень розвитку компанії, досягнути нових цілей та створити нові можливості для нашої команди. Для того, щоб говорити про майбутні трансформації компанії, давайте заглянемо в минуле.

Детальніше: IT-компанія JSSolutions повідомляє про розвиток компанії під новим брендом Apiko


Науковий семінар кафедри комп’ютерної інженерії

Науковий семінар кафедри комп’ютерної інженерії У вівторок 23 січня о 12.00 год. в ауд. 6301 відбудеться науковий семінар кафедри комп’ютерної інженерії на тему:«Інтернет речей: перспективи та існуючі проблеми».

 

Доповідач: д.т.н., доцент, в. о. завідувача кафедри кібербезпеки Яцків Василь Васильович.

Запрошуються усі бажаючі!


Шановні колеги!

Шановні колеги!

Факультет комп'ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у Міжнародній конференції «Сучасні комп'ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 1-3 червня 2018 року у м. Чеське Будейовіце (Чеська Республіка).

Детальніше: Шановні колеги!


  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 308 гостей та відсутні користувачі